اخبار آژانس -

چگونه می توانیم حیوانات خانگی رو به سفرهای هوایی ببریم؟

چگونه می توانیم حیوانات خانگی رو به سفرهای هوایی ببریم؟
چگونه می توانیم حیوانات خانگی رو به سفرهای هوایی ببریم؟
تاریخ انتشار : 1399/06/12

اگر میخواهید حیوان خانگیتون رو به سفر ببرید احتمالا اولین سوالی که براتون پیش میاد اینه که باید براش بلیط بخرم؟ نه. نیاز به این کار نیست. شما فقط هزینه جا به جایی اون رو باید بپردازید اون هم در قبال اضافه بار هست.

به طور کلی دو روش برای حمل حیوانات خانگی در سفرهای هوایی وجود دارد. یکی با همراه و دیگر کارگو یا بدون همراه. البته این ها رو با اجازه ورود به کابین ها اشتباه نگیرید. معمولا به دلیل عدم توانایی کنترل حیوانات در شرایط اضطراری، اجازه ورود به داخل کابین مسافران، به آن ها داده نمی شود.

در هر دو حالت شما حیوان خانگی خودتون رو به پایانه های باربری تحویل میدین. تنها فرق اینه که در حالت با همراه، پت شما با پرواز شما سفر می کنه و در حالت کارگو یا بدون همراه، بدون اینکه خودتون در پرواز حضور داشته باشید شرکت های هوایی براتون اون رو جا به جا می کنند.

حیوانات خانگی در طی سفر داخل قفس هایی با ویژگی های خاص قرار می گیرند. برخی از شرکت ها این قفس ها رو به شما قرض میدن اما اگر می خواین از ایجاد شرایط استرس برای حیوان خانگی خودتون جلوگیری کنید می تونید از قفس های شخصی هم استفاده کنید. در این صورت قفس شما حتما باید ویژگی هایی رو داشته باشه.