اخبار آژانس -

افتتاح نخستین هتل هوشمند

افتتاح نخستین هتل هوشمند
افتتاح نخستین هتل هوشمند
تاریخ انتشار : 1397/09/14

 شهمیرزاد واقع در شهرستان مهدیشهر، به عنوان شهر نمونه گردشگری شناخته شده است و قاصدک شرکت سورینت پرواز اتفاق خوبی را خبر می دهد که همسو با گردشگری سبز است .  در سفر رئیس جمهور به استان سمنان و با حضور دکتر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور ،هتل ساران افتتاح می شود.
تمامی تاسیسات مکانیکی و الکتریکی هتل به صورت هوشمند با کنترل از راه دور، تحت شبکه در سراسر مجموعه قابل استفاده و کنترل است.زیر بنای این هتل سه هزار و پانصد مترمربع در هفت طبقه ساخته شده که شامل 2 طبقه اقامتی برای اقامت حدود 150 نفر در 24 واحد اتاق و سوییت، 2طبقه سالن پذیرایی و چند منظوره با ظرفیت یک هزار نفر ، یک طبقه سالن غذاخوری و رستوران، فروشگاه صنایع دستی، کافی‌شاپ، پارکینگ و ... است.
برخورداری این هتل از سیستم تصفیه فاضلاب حاصل از مصرف آب هتل و سیستم کنترل هوشمند، از ویژگی‌های منحصر به فرد این هتل است و آب حاصل از تصفیه فاضلاب هتل برای مصارف کشاورزی، باغداری و فضای سبز مورد استفاده قرار می‌گیرد.حجم کل سرمایه گذاری در این پروژه  600 میلیارد ریال اعلام شده و  با راه اندازی این هتل، زمینه اشتغال 25 نفر فراهم می شود.