اخبار آژانس -

فیل های بازنشسته ،جاذبه جدید گردشگری تایلند

فیل های بازنشسته ،جاذبه جدید گردشگری تایلند
فیل های بازنشسته ،جاذبه جدید گردشگری تایلند
تاریخ انتشار : 1397/10/19

شهر تامبن وانگ دونگ در تایلند ، پناهگاهی برای فیل‌های مریض، کهنسال و نابینا است که این فیلهای بازنشسته به توریست ها سواری می دهند و یا از فیل های آسیب دیده در طبیعت نگهداری می کنند . در اقدامی جالب پیانیستی به نام پائول برتن -Paul Barton - پیانو خود را به آنجا منتقل کرد و برای فیل‌ها پیانو می زند و توانسته موجب آرامش و تسکین دردهای فیل‌ها شود. این اتفاق جالب به سرعت خبر ساز شد. پائول برای فیل‌ها در چندین نوبت پیانو زد و کلیپی با عنوان «تک نوازی پیانو برای فیل نابینا» ودیگر ویدیو‌های آن در شبکه‌های اجتماعی به سرعت پخش شد و بیش از ۱/۶ میلیون بار بازدید داشته.

جالب است بدانید که فیل‌ها موجوداتی جذاب ، دوست‌داشتنی و باهوش هستند و به شنیدن موسیقی علاقه دارند و همانند انسانها ارتباط خوبی با موسیقی برقرار می‌کنند و علاقه خاصی به موزیک کلاسیک دارند. پائول درباره‌ی این حس فیل ها و ویدیو تک نوازی خود گفت: من فکر می‌کنم او در حال درد کشیدن بود و شنیدن این موسیقی توانست تسکینی برای او در تاریکی باشد.این اقدام پائول باعث جذب گردشگران بیشتر به این منطقه شده است .

می توانید برنامه های سفر به کشور لبخندها ، تایلند را از کارشناسان فروش شرکت سورینت پرواز بخواهید و سفر به یاد ماندنی را تجربه نمائید .