اخبار آژانس -

گشت و گذاری در ونیز ایران

گشت و گذاری در ونیز ایران
گشت و گذاری در ونیز ایران
تاریخ انتشار : 1397/10/22

تاکنون سفری به ونیز ایران داشته اید ؟ سفری با دسترسی به زیبائیهای بی نظیر ایران . در ایران چهار فصل ،در زمستان هم می توان سفرهای شگفت انگیزی را تجربه کرد از اسکی گرفته تا شنا . زمستان بهترین فصل برای سفر به مناطق جنوبی ایران و لذت بردن از حال و هوای بهاری و دلچسب طبیعت بی‌نظیر و منحصربفردشان! روستای صراخیه که به ونیز ایران نیز شهرت دارد، در استان خوزستان و در شهرستان شادگان، در بخش خنافره و در دهستان ناصری، در منطقه‌ای بکر و در میان تالاب شادگان قرار گرفته است. این تالاب، در فهرست سازمان بین‌المللی یونسکو از معدود تالاب‌هایی است که نامش به عنوان یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های طبیعی منطقه  و جهان، ثبت گردیده است.

قسمت هیجان انگیز سفر آنجاست که برای رفت و آمد در روستا باید سوار بر قایق‌های چوبی به نام بَلَم شوید و با گشت و گذاراز میان نیزارها به روستای صراخیه برسید. دیگر جذابیت این روستا ، پابرجایی بازی های محلی خاص آن روستاست مانند طناب کشی ، مسابقه قایق رانی و ...

مطمئنا به دلیل وجود جاذبه های بسیار در این روستا ، سفر شما پر است از هیجان . از دیگر جاذبه‌های موجود، می توان به تماشای گله‌های گاومیش و پرندگانی هم که به سمت تالاب کوچ کرده‌اند اشاره کرد .مردمان دوست داشتنی این روستا به زبان عربی صحبت می کنند .

برای اقامت می‌توانید به راحتی در یکی از آلاچیق‌هایی که امکانات اولیه را دارند، استراحت کنید و چند روزی را برای لذت بردن از زیبایی‌های صراخیه اختصاص دهید و اگر سختتان باشد می‌توانید برای اقامتتان در شب، به شهرهای اطراف رفته و در هتل اقامت کنید. روستای صراخیه با اهواز 110 کیلومتر فاصله دارد.

شرکت سورینت پرواز شما را دعوت به بازدید از شگفتیهای ایران می نماید و تاکید می نمائیم از طبیعت مراقبت نمائید تا برای نسل های بعدی به همین زیبایی به یادگار بماند . با طبیعت دوست باشیم چرا که طبیعت دوست روح و روان ماست .