اخبار آژانس -

پلکانی به سمت بهشت

پلکانی به سمت بهشت
پلکانی به سمت بهشت
تاریخ انتشار : 1397/11/27

شرکت سورینت پرواز خبر خوبی داره برای افرادی که دنبال جایی بالای ابرا هستند که بتونن عبور مه رو از روی صورتشون حس کنن و آرامش خاصی روتجربه کنن . نهایت آرامش در اوج هیجان ، بهترین کلمه ای که برای توصیف حال و هوای این کلیسا میشه بیان کرد . کلیسای کاتسخی ، پلکانی به سمت بهشت !مکان مورد نظر ما است .

جالب ترین کلیسا در جهان ،در روستای کاتسخی در غرب کشورگرجستان در استان ایمرتی در نزدیکی شهر چیاتورا بر روی صخره ای با ارتفاع حدود 40 متر از زمین قرار گرفته است.

این کلیسای کوچک بر روی یک ستون ناهموار قرار گرفته و از سه سلول، یک انبار شراب تشکیل شده است و نمادی از زندگی برای اهالی این کشور به شمار می رود و معتقدند که برخی از قطعات طلیب اصلی مسیح در این کلیسا قرار دارد.قدمت این کلیسا به قرن ۴ میلادی بر می گردد که توسط اهالی گرجستان بر روی این صخره ساخته شده است و مکانی برای دعا و نیایش با خدا می باشد.

اگر در سفر خود به تفلیس قصد بازدید از این کلیسا را داشتید کافیست با یک وسیله نقلیه عمومی به استان ایمرتی بروید و از شهر چیاترا به اندازه ۵ کیلومتر تا روستای کاتسخی که در بین مردم گرجستان بسیار محبوب و معروف است بروید تا به این کلیسا که معروف به پلکان بهشت است دیدن کنید و لذت ببرید.